Çorlu Avrupayakası Gazetesi

Ozan Turan

Gazeteniz Avrupa Yakası 16 Yaşında

Ozan Turan

[email protected]Gazeteniz Avrupa Yakası 8 Mart 2005 tarihinden bu yana bölgemizin olumlu yönde gelişmesini sağlamak ve yerel düzeydeki kamuoyunun oluşmasına katkıda bulunmak amacıyla görev yapmaktadır. Bunu yaparken de bir yandan yerel yönetimleri bir ölçüde denetleyerek, eleştirerek kamu görevi yapmaktadır.

Gelişen teknolojiye ayak uyduran gazetemiz Avrupa Yakası, internet gazeteciliğini kullanarak haber içeriklerini zenginleştirip kamuoyuna daha fazla sesini duyurmaktadır. Gazetemiz gelişen matbaa teknolojisine de ayak uydurarak son sistem baskı tesisleri, renkli baskı kalitesi, tirajı, haber içerikleri ile bölgemizde siz değerli okurlarımıza doğru, tarafsız ve güncel haberi tam 16 yıldır ulaştırmaktadır.

Gazetemiz Avrupa Yakası, bireylerin ve kurumların yani kamuoyunun vazgeçilmez bir unsurudur. Çünkü gazetemiz, bölgede ki insanların problemlerini gündeme taşıyarak yerel yöneticilere aktarmaktadır. Gazetemiz bölgemizde yaşayan vatandaşlar ile bölgemizin yerel yönetimini sağlayanlar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Bununla birlikte, bölgemizin sahip olduğu kültüründe gelişmesine ve bunun yanında o kültürün korunmasına destek olmaktadır. Bölgemizin ve bölgede yaşayanların her türlü sorununu ve bu sorunların karşısında üretebilecek çözüm önerilerini gündeme getiren, tartışan, yerel yönetimler ile vatandaşların arasında köprü işlevi gören gazetemiz Avrupa Yakası, 16 yıldır bölge halkının gözü kulağı olduğu kadar, yerel yönetimin dili de olabilen bir görev üstlenmektedir.

Bu duygu ve düşünceler ile değerli okuyucularımızın 16 yıldır bölgedeki gözü kulağı olan, sizlere doğru tarafsız ve güncel haberler ulaştıran gazeteniz Avrupa Yakası 16’ncı yaşını kutluyor. Sizler ile daha nice 16 seneler geçirmek dileği ile… sağlıcakla kalın.

Ozan Turan
Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Yazı 43140 kez okundu

Ozan Turan Köşe Yazıları