• Ergene Velimeşespor İçin Kritik Hafta
Çorlu Güncel

Ergene Velimeşespor İçin Kritik Hafta

  • 01 Ekim 2021
  • 272 Kez Okundu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Ergene Velimeşespor ligin 5. Haftasında Manisa deplasmanında Somaspor takımı ile karşı karşıya gelecek.

8 günde 3 maça çıkacak olan Tekirdağ temsilcisi Ergene Velimeşespor, Somaspor maçının ardından önce hafta arasında Ankaraspor takımını konuk edecek sonrasında ise hafta sonu Trabzon deplasmanında Hekimoğlu takımının karşısına çıkacak. 

Ligde geride kalan 4 maçta 1 beraberlik 3 mağlubiyetle beklentilerin uzağında kalan Ergene Velimeşespor 8 günde 3 maça çıkacak. Ergene ekibi ilk olarak 2 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 16.00’da Soma Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan maçta Somaspor takımı ile karşı karşıya gelecek. 2 Ekim 2021 Cumartesi günü Soma Atatürk Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmanın ardından Velimeşe’ye dönerek 6. Hafta maçı için hazırlıklara başlayacak olan Ergene Velimeşespor 6 Ekim 2021 Çarşamba günü Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan maçta Ankaraspor takımını konuk edecek. 

Gelecek hafta sonu 7. Hafta maçında Trabzon deplasmanına gidecek olan mavi beyazlılar, 10 Ekim 2021 Pazar günü 14.30’da başlayacak olan maçta Hekimoğlu Trabzon takımı ile karşı karşıya gelecek. Yaklaşık 550 kilometre yolculuğun ardından Soma ilçesine giderek burada maça çıkacak olan Ergene Velimeşespor Soma dönüşü Ankaraspor’u Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda konuk edecek ardından Hekimoğlu deplasmanı için Trabzon yolculuğuna çıkarak yaklaşık bin 200 kilometre daha yol yapacak. Ergene Velimeşespor 8. günün sonunda 3 bin 500 kilometre sonra yeniden kendi tesislerine dönmüş olacak.