• Başkan Akay'dan Başarılı Sporculara Ödül
Tekirdağ

Başkan Akay'dan Başarılı Sporculara Ödül

  • 13 Ekim 2021
  • 227 Kez Okundu

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Adana’da düzenlenen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda kentimizi başarıyla temsil eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularını altın ile ödüllendirdi.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, sporcular Murat Kıroğlu ve Alperen Doğan ile birlikte, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Adana Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’nda düzenlenen ve 573 sporcunun katılımı ile gerçekleşen Türkiye Büyükler ve Veteranlar Karate Şampiyonası’nda Erkekler Kata ve Kumite müsabakalarında Murat Kıroğlu’nun 43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olduğunu kaydeden Şahin Yılmaz, “Ayrıca bir diğer sporcumuz Alperen Doğan da +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3.'sü oldu” dedi.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Akay, “43-49 Yaş Kata dalında Türkiye Şampiyonu olan Murat Kıroğlu ve +84 Kilo Kumite dalında Türkiye 3.'sü olan Alperen Doğan, kentimizi başarıyla temsil ettiler. Sporcularımız bizlere büyük gurur yaşattılar. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Başkan Akay ayrıca, iki sporcuyu başarılarından dolayı altın ile ödüllendirdi.