• Durakta Çöp Konteyneri Çilesi
Çorlu Güncel

Durakta Çöp Konteyneri Çilesi

  • 08 Temmuz 2024
  • 460 Kez Okundu

Çorlu’da Emlak Konutları mevkiindeki Adnan Doğu Caddesindeki otobüs durağında bulunan çöp konteynerleri otobüs bekleyen vatandaşları rahatsız ediyor.

Çorlu'da Emlak Konutları mevkiinde bulunan Adnan Doğu Caddesi'ndeki otobüs durağı, çöp konteynerleri nedeniyle vatandaşların sıkıntı yaşadığı bir nokta haline geldi. Otobüs bekleyenler, durakta bulunan çöp konteynerlerinin hem rahatsızlık verici bir görüntü oluşturduğunu hem de bekleme alanını kısıtladığını belirtiyorlar.

Özellikle yoğun saatlerde durakta bekleyenlerin sayısının artmasıyla birlikte, konteynerlerin bulunduğu alanın darlığı göze çarpıyor. Bu durum, vatandaşların otobüs beklerken rahatça hareket edebilmelerini ve durakta bekleyebilmelerini zorlaştırıyor.

Vatandaşlar, günlük yaşamlarında bu durakları kullanmak zorunda olduklarını ve bu sorunun acilen çözülmesi gerektiğini dile getirerek, yetkililerden çöp konteynerlerinin durağın bulunduğu alandan kaldırılması ya da daha uygun bir yere taşınması yönünde adım atılmasını bekliyorlar.