• “Yorulmayacağız, Uyumayacağız, Çalışacağız”
  • “Yorulmayacağız, Uyumayacağız, Çalışacağız”
Ergene

“Yorulmayacağız, Uyumayacağız, Çalışacağız”

  • 13 Şubat 2024
  • 1354 Kez Okundu

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Candan Yüceer, muhtarlar, meclis üyeleri ve meclis üyesi aday adayları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yer aldığı kahvaltı programında yaptığı konuşmada “yorulmayacağız, uyumayacağız, çalışacağız ve yeniden 12 – 0 yapacağız” dedi.

Marmaracık Göl Restoranda düzenlenen kahvaltı programına Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in yanı sıra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Candan Yüceer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ergene İlçe Başkanı Ramadan Duran, ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, hemşehri derneklerinin yönetici ve temsilcileri katıldılar. 

Burada kısa bir konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene’de de Tekirdağ’da da kazanan biz olacağız ve Tekirdağ genelinde 12 – 0 yapacağız. Tekrar 12 – 0’ı inşa edeceğiz. Bunun için yaptıklarımıza güveniyoruz, yapacaklarımıza güveniyoruz. Tekirdağ’ımızı ilçelerimizi daha ileriye götürmek için bugün buradan bu yürüyüşü başlatıyoruz” dedi. 

Başkan Yüksel ayrıca, “Öncelikli olarak Candan vekilime, büyükşehir belediye başkan adayıma başarılar diliyorum. Allah’ın izniyle, Ergene’de de, büyükşehirde de diğer ilçelerimizde de hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde devam edecek. Biz bugüne kadar her mahallemizde iddialı projeleri hayata geçirdik. Amacımız, idealimiz Ergene’yi de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini de daha ileriye taşımak. Bu konuda, sizlere güveniyoruz, halkımıza güveniyoruz, yaptıklarımıza güveniyoruz. Bunlar önemli şeyler. Bizim Ergenenin her mahallesinde hizmetimiz var. Hizmetlerimize de devam ediyoruz. Bugün bir aradayız, bundan sonra da bir ve beraber olacağız, bu bayrağı sonuna kadar burada dalgalandıracağız. Yorulmayacağız, uyumayacağız, çalışacağız. Tüm katılımcılara Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayımıza, siyasi partilerimizin başkan ve yöneticilerine, belediye başkan yardımcılarımıza, meclis üyelerimize, meclis üyesi aday adaylarımıza, muhtarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.