• Akın Yılmaz Çorlu'yu Karış Karış Geziyor
  • Akın Yılmaz Çorlu'yu Karış Karış Geziyor
  • Akın Yılmaz Çorlu'yu Karış Karış Geziyor
  • Akın Yılmaz Çorlu'yu Karış Karış Geziyor
Çorlu Güncel

Akın Yılmaz Çorlu'yu Karış Karış Geziyor

  • 09 Şubat 2024
  • 587 Kez Okundu

Çorlu’yu adım adım gezen İYİ Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı Akın Yılmaz seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Gün içinde saha çalışmalarına ağırlık veren İYİ Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı Akın Yılmaz, akşam saatlerinde ise Çorlu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ve etkinliklere katılıyor. Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi, Mustafa Kemal Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Çetin Emeç Bulvarı’nda gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinde esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelen Akın Yılmaz seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.  Çorlu’nun mahallelerini, caddelerini adım adım gezen Akın Yılmaz vatandaşlardan ilgi görüyor

ÇOK DEĞERLİ İKİ ADAY AÇIKLADIK, İKİSİ DE ÇORLUNUN EVLADI

İYİ Parti Çorlu İlçe Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısının açılış konuşmasını, İlçe Başkanı Salih Özbay yaptı. Özbay, “Sayın dava arkadaşlarım, kıymetli hemşerilerim, sevgili gönül dostlarım ve geleceğimizin en büyük teminatı olan sevgili çocuklar; hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Göreve gelmemizin üzerinden, yaklaşık iki ay gibi bir süre geçti. Bu iki aylık süreç içerisinde biri Çorlu’muz, diğeri de Tekirdağ’ımız adına olmak üzere çok değerli iki aday açıkladık. İkisi de birbirinden kıymetli, ikisi de memleket sevdalısı. İlki Çorlu Belediye Başkan Adayı’mız Sayın Akın Yılmaz, diğeri de Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’mız Sayın Mehmet İlker Atasever. İkisi de Çorlu’nun evladı. Şimdi ise sıra Çorlulu vatandaşlarımızda… İYİ Belediyecilik hizmetleri ile tanışmaya çok az kaldı. Gücümüze güç katmaya, hızla büyümeye devam ediyoruz. Adem bizim kardeşimiz, bizlere omuz vermek için yanımızda ve bu omuzlar çok değerli. ‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var.’ demiş atalarımız. Adem kardeşime aramıza hoş geldin diyorum ve başarılar diliyorum.” dedi.

 “EN İYİSİ” OLMAK İÇİN, TÜM GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

Basın toplantısının son konuşmasını, İYİ Parti Çorlu Belediye Başkan Adayı Akın Yılmaz gerçekleştirdi. Yılmaz, “Değerli konuklarımız, öncelikle davetimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Hepiniz, hoş geldiniz. 10 yılı aşkın bir süredir yakından tanıdığım Adem kardeşimiz, bizim evladımız gibi. Bundan önce de bizimleydi, bundan sonra da daha aktif bir şekilde bizlerle olacak. Bizimle birlikte görev alacak olması hem bizleri heyecanlandırdı hem mutluluk kattı hem de gururlandırdı. Âdem kardeşimiz, göreve geldiğimiz zaman Çorlu’muzda hayata geçirmeyi hedeflediğimiz projelerden sadece bir tanesini açıkladı. Hem Çorlu’muzla hem de Tekirdağ’ımızla ilgili yeni projelerimizi, peyderpey seçmenlerimizle paylaşacağız. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’mız açıklanalı, daha 24 saat olmadı. Adem gibi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı’mız da çok heyecanlı. Çorlu’daki çalışmalarımıza, aralıksız olarak devam ediyoruz. Gittiğimiz her mahalleden, geçtiğimiz her caddeden, girdiğimiz her dükkândan müthiş geri dönüşler alıyoruz. Sahaya erken inmiş olmanın sağladığı avantaj ve yapmış olduğumuz mahalle bazlı analizler, seçim yarışında önde olduğumuzu gösteriyor. ‘Ceketi koysan kazanır.’ zihniyetinin değiştiğini ve o dönemlerin çoktan geçtiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Bu şehirde doğduk, bu şehirde büyüdük ve bu şehirde doyduk. Bundan sonra Çorlu’muza değer katmak, bizlerin en büyük görevi. Toplumun her kesimini temsil eden ve değişik meslek gruplarında uzmanlaşmış dava arkadaşlarımızla birlikte, çok güzel bir meclis üyesi aday adayı listesi oluşturduk. Hayırlısıyla vitrine çıktığımız zaman; çok daha güzel, çok daha güneşli ve çok daha iyi günleri birlikte yaşayacağız. Hemşehrilerimize hizmet etme noktasında ‘En İyisi’ olmak için, tüm gücümüzle çalışıyoruz. Davetimize katıldığınız ve Adem kardeşimizin yanında olduğunuz için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.