Çorlu Güncel

“Modern Belediyelerde Ne Varsa Bizde De O Var”

  • 14 Şubat 2019
  • 1345 Kez Okundu
  • “Modern Belediyelerde Ne Varsa Bizde De O Var”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Velimeşe mahallesi lokalinde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerini yoğun şekilde sürdüren Başkan Yüksel Velimeşe mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını dinleyerek yaptığı çalışmaları ve yeni dönem projelerini anlattı.

Vatandaşlarla her daim iç içe olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel önceki akşam Velimeşe mahallesi lokalinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Samimi ve sıcak geçen toplantıda vatandaşlar Başkan Rasim Yüksel’i büyük bir sevgi seliyle karşıladı.

Başkan Yüksel “ Ergene ilçemizde her mahallemizde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz andan itibaren aynı heyecan ve istekle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sıfırdan kurduğumuz belediyemizi bu günlere getirdik. Siz vatandaşlarımızın fikirleri bizler için büyük önem taşıyor, projelerimizi sizlerin önceliklerine göre sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Velimeşe Mahallemizde 5 yılda kademeli parkı, metuşağa caddesinde yeni parkı ve Ergene Naim Süleymanoğlu Spor Tesisini halkımızın hizmetine sunduk. Ergene Velimeşe mahallemizde bulunan Velimeşe stadyumumuzu yenileyerek seyirci kapasitemizi de 1500 kişiye çıkardık. İhtiyaç duyulan yerlerde yeni su hatlarını halkımızın hizmetine sunduk. Velimeşe meydanının, anaokulu çevresinin ve okul bahçelerinin düzenlemesini yaptık. Kapalı ve açık düğün salonunun düzenlemesini yaptık, altyapı ve üstyapı sorunlarımıza çözüm bulduk, asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Ergenemizi doğru hizmetlerle modern seviyeye çıkarmaya yeni dönemde de devam edeceğiz” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in çalışmalarını ve gelecek projelerini dinleyen Velimeşeli vatandaşlar, Başkan Yüksel’in projelerine güvendiklerini belirttiler.