• Kamyonların Cirit Attığı Yol Çok Dayanmaz!
  • Kamyonların Cirit Attığı Yol Çok Dayanmaz!
  • Kamyonların Cirit Attığı Yol Çok Dayanmaz!
Çorlu Güncel

Kamyonların Cirit Attığı Yol Çok Dayanmaz!

  • 05 Haziran 2024
  • 445 Kez Okundu

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Önerler Yolu’nda ağır tonajlı kamyonların biri gidip biri geliyor. Bölge halkı ağır tonajlı kamyonların yola zarar verdiğini belirterek yolun çok dayanmayacağını ifade etti.Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz hafta sonu Önerler Yolu’na asfalt atmıştı. Daha önce bozuk olan yolda sürücüler büyük zorluk yaşıyordu, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri sürücülerin yaşadığı sıkıntıları azaltmak için Önerler Yolu’na asfalt attı. Asfalt atıldıktan sonra Önerler Yolu’ndaki kamyon trafiği gözlerden kaçmadı. Ağır tonajlı yüzlerce kamyon Önerler Yolu’ndan gidip geliyor, bölge halkı kamyonların yola zarar verdiğini belirterek yolun çok dayanmayacağını yine bozulacağını belirtti. 
HER GÜN YÜZLERCE AĞIR TONAJLI KAMYON GELİP GEÇİYOR 
Önerler Yolu’ndan geçen yüzlerce ağır tonajlı kamyonların yola zarar verdiğini dikkat çeken bölge halkı: “Her gün Önerler Yolu’ndan ağır tonajlı yüzlerce kamyon geçiyor. Kamyonların biri gidip diğeri geliyor, ağır tonajlı kamyonların sürekli gidip geldiği bir yol maalesef çok fazla dayanmaz. Kamyonlar birde hızlı gidip geliyor. Yetkililerin bu konuda bir önlem alması gerekiyor.  Yoksa kazalar da meydana gelir ve yolda da ciddi bozulmalar oluşuyor” dedi. 
ÖNERLER YOLU GEÇTİĞİMİZ HAFTA SONU YAPILDI 
İstanbul Yolu’ndan Önerler Mahallesi’ne çıkan Önerler Yolu’nu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz hafta sonu tamamladı. Onlarca iş makinası ve ekiple yapılan yol iki gün sürdü. Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını hızla tamamlayarak yolun asfaltını tamamlamıştı. Asfalt atılan yolda şimdi trafik akışı başladı. 
İMDAT ŞAHİN