• Taşkent Caddesi Ne Zaman Bitecek?
  • Taşkent Caddesi Ne Zaman Bitecek?
Çorlu Güncel

Taşkent Caddesi Ne Zaman Bitecek?

  • 18 Kasım 2023
  • 190 Kez Okundu

TESKİ ekiplerinin ardından Çorlu Belediyesi üst yapı çalışmaları için Taşkent Caddesi’nde çalışma başlattı. Aylardır devam eden çalışmalar nedeniyle hem trafik hem de vatandaşlar olumsuz etkileniyor.

Çorlu Kaymakamlık Binası ile Tenis Kafe arasında Çorlu Belediyesi üst yapı çalışmaları başlattı. Daha önce Taşkent Caddesi’nde TESKİ içme suyu hattı çalışmaları başlatmıştı. Taşkent Caddesi’nde çalışma başlatan TESKİ içme suyu hattını yeniledikten sonra Çorlu belediyesi üst yapı çalışmalarına başladı. Konuyla ilgili konuşan Alipaşa Mahalle Muhtarı Yılmaz Şenol, “İçme suyu hattı çalışmalarının ardından Taşkent Caddesi’nde Çorlu Belediyesi çalışma başlattı. Taşkent Caddesi’nde Tenis Kafe’ye kadar yol çalışması yapılacak. yağmurlar başlarsa tabi yol çalışması aksaya bilir biran önce bitmesini bekliyoruz” dedi. 

TESKİ İÇME SUYU HATTINI YENİLEMİŞTİ 

Teski’ye bağlı ekipler, Taşkent Caddesi üzerinde içme suyu hattı çalışması yapmıştı. Teski’nin çalınmalarının ardından Çorlu Belediyesi de üst yapı çalışmalarına başladı. Teski ekipleri Kaymakamlık ile Tenis Kafe arasında yeni içme suyu boruları döşeyerek üzerini toprakla kapatmıştı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Çorlu Belediyesi Taşkent Caddesi’nde çalışmaya başladı. 

İMDAT ŞAHİN