• Ergene Velimeşespor Hacettepe'yi Konuk Ediyor
Çorlu Güncel

Ergene Velimeşespor Hacettepe'yi Konuk Ediyor

  • 17 Kasım 2023
  • 122 Kez Okundu

Türkiye 3. Futbol Ligi 2. Grupta mücadele eden Ergene Velimeşespor, 11. Hafta maçında Hacettepe 1945 takımını Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda konuk edecek.

Müsabaka öncesi Ergene Velimeşespor geride kalan haftalarda oynadığı 9 maçta elde ettiği 13 puanla 15 takımlı grubun 8. sırsında yer alırken, Hacettepe ise yine 9 maç sonunda topladığı 10 puanla 11. sırada bulunuyor.

19 Kasım 2023 Pazar (yarın) Velimeşe Mustafa Kemal Atatürk Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’de başlayacak. Müsabakada İzmir bölgesi hakemlerinden Hasan Avcı düdük çalacak yardımcılıklarını ise yine İzmir bölgesinden Kaan Kaya ile Tolga Okumuş yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakem olarak da Aydın bölgesi hakemi Kaan Kara görev alacak.

Daha önce 5 kez Ergene Velimeşespor’un maçlarında görev alan hakem Hasan Avcı, mavi beyazlıların en son yine bir Hacettepe maçında görev yapmış, 2. Lig Beyaz Grupta 26 Eylül 2020 Hacettepe  - Ergene Velimeşe karşılaşmasında düdük çalmıştı. Bu müsabaka 2 – 1 ev sahibi Ankara temsilcisinin üstünlüğü ile tamamlanmıştı