• Candan Yüceer Büyükşehir'e Aday Adaylığını Açıklayacak
Çorlu Güncel

Candan Yüceer Büyükşehir'e Aday Adaylığını Açıklayacak

  • 14 Kasım 2023
  • 301 Kez Okundu

CHP Tekirdağ Eski Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Candan Yüceer, yaklaşan yerel seçimler öncesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına aday adaylığını açıklıyor.

19 Kasım Pazar Günü Saat 14:00’da adaylığını açıklayacak olan Candan Yüceer tüm Tekirdağlıları basın açıklamasına davet etti. CHP Tekirdağ İl Başkanlığında aday adaylığını açıklayacak olan Candan Yüceer yaptığı açıklamada: “Bu Davet Bizim! "Önce Tekirdağ” diyerek çıktığım bu yolda siyasi, mesleki, sosyal birikimimle Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığımı örgütümle ve hemşehrilerimle paylaşacağım. Benim için büyük bir onur ve heyecan vesilesi olan bu günde sizleri yanımda görmek isterim” ifadelerini kullandı. 

CANDAN YÜCEER ÖZGÜR ÖZEL’E AÇIK DESTEK VERMİŞTİ 

CHP’de uzun yıllar milletvekilliği yapan Candan Yüceer Özgür Özel’in adaylığını desteklemişti. CHP Olağan genel kurulunda genel başkan seçilen Özgür Özel’den sonra Candan Yüceer ismi Tekirdağ siyasetinde daha çok anılmaya başladı. Candan Yüceer Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için öne çıkan isimlerden bir tanesi. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde kimin aday olacağı ise merak konusu. 

İMDAT ŞAHİN