• Çorlu'da Çekilen Sokağın Güneşi Dizisi'nden Gala Gecesi
  • Çorlu'da Çekilen Sokağın Güneşi Dizisi'nden Gala Gecesi
  • Çorlu'da Çekilen Sokağın Güneşi Dizisi'nden Gala Gecesi
Çorlu Güncel

Çorlu'da Çekilen Sokağın Güneşi Dizisi'nden Gala Gecesi

  • 07 Kasım 2023
  • 1346 Kez Okundu

Çekimleri Çorlu’da devam eden Sokağın Güneşi dizisinin galası 8 Kasım Çarşamba (bugün) saat 19.00’da Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacak.

Dizi çekimlerine geçtiğimiz haftalarda başlanırken, dizinin ilk bölümü yayına verilecek. Bir taraftan dizi çekimleri devam ederken bir taraftan da oyuncular ilk bölümün galasını yapacak. Halk Eğitim Merkezi’de yapılacak olan gala gecesine tüm Çorlu halkını davet eden yönetmen Poyraz Sarıgül, dizinin ilk bölümünün gösterileceğini belirtti. 

İyilerle kötülerin savaşını anlatan Sokağın Güneşi dizisi aşk, dram, dövüş sanatları, gibi birçok konuyu barındırıyor. Çorlu’da çekimlerine başlanan Sokağın Güneşi dizisi sosyal medya platformu olan Youtube’de yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını Potans Yapım Şahin Özyürek üstlenirken, dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Poyraz Sarıgül, dizinin başrol oyunculuğunu Ayaz Almaç ve kötü adam karakterini ise Demir Dojo Kulübünün sahibi Polat Demir üstleniyor. Dizi çekimleri devam ederken, dizinin ilk bölümü için gala gecesi düzenlenecek. Galaya Çorlu’nun protokol üyelerini de gelmesi beklenirken yönetmen Poyraz Sarıgül Çorlu halkını da davet etti. 

İMDAT ŞAHİN