• İzzet Volkan Icc Genel Sekreteri John Denton İle Bir Araya Geldi
Çorlu Güncel

İzzet Volkan Icc Genel Sekreteri John Denton İle Bir Araya Geldi

  • 19 Temmuz 2021
  • 283 Kez Okundu

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; 16 Temmuz 2021 Cuma günü Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Genel Sekreteri Sayın John Denton ile bir araya geldi.
Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, ICC Genel Sekreteri Sayın John Denton ile  ICC faaliyetleri, ICC Girişimcilik Merkezi – İstanbul Bölge Ofisi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Çorlu TSO çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktardı. Girişimciliğin Türkiye için önemine değinen Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklığolu  liderliğinde, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) ve ICC Türkiye Milli Komitesi tarafından kurulan  ilk girişimcilik merkezi olan "ICC Girişimcilik Merkezi – İstanbul Bölge Ofisi"nin başarısı için hep birlikte çalışacağız” dedi. 

Girişimcilik merkezi ile Türkiye'de girişimciliğin yaygınlaşması, girişimcilik modellerinin çeşitlenmesi ve küresel düzeyde girişimci olmanın yolunun açılacağını dile getiren İzzet Volkan;  “ ICC Girişimcilik Merkezi İstanbul Bölge Ofisi ile küresel düzeyde ICC'nin tüm networku İstanbul'a gelmiş oldu” ifadelerini kullandı.