Ergene

Büyükşehir Meclis Toplantısı Ergene'de Yapıldı

  • 09 Ocak 2020
  • 390 Kez Okundu
  • Büyükşehir Meclis Toplantısı Ergene'de Yapıldı
  • Büyükşehir Meclis Toplantısı Ergene'de Yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Ergene Belediyesinde yapıldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında gerçekleşen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Ergene Belediyesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısına ev sahipliği yaptı. 15 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantı öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerine Ergene Belediyesi faaliyet videosu sunumunda bulunuldu.
Sunum videosunun ardından Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel yapmış olduğu konuşmasında, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin Ocak Ayı Olağan Meclis toplantısını bugün sizlerle birlikte burada yapmanın mutluluğunu duymaktayım. Faaliyet videosu sunumunda izlediğiniz gibi Ergene Belediyesi olarak kısa zamanda çok büyük işlerin altına imza attık. Yeni yılda daha büyük hizmet ve projeler geliştireceğiz, bu proje ve hizmetlerimizi geliştirirken Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizden talep ve isteklerimizde olacak. Büyükşehir’imizin desteği ile Ergenemiz daha da büyüyecek ve gelişecek” dedi.
Kürsüde gerçekleştirdiği konuşmasının ardından Başkan Yüksel’e doğum günü sürprizinde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bütün Belediye Meclisi adına Başkan Yüksel’e nice sağlıklı günler dileyerek kendisine çiçek takdiminde bulundu.