Çorlu Güncel

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt;“Birlikte Çorlu'muzu Güzelleştirmeye Devam Edeceğiz”

  • 17 Eylül 2019
  • 176 Kez Okundu
  • Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt;“Birlikte Çorlu'muzu Güzelleştirmeye Devam Edeceğiz”
  • Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt;“Birlikte Çorlu'muzu Güzelleştirmeye Devam Edeceğiz”
  • Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt;“Birlikte Çorlu'muzu Güzelleştirmeye Devam Edeceğiz”

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, gerçekleştirilen Çorlu Kent Konseyi Plaket Takdim Töreni’nde yürütme kurulu üyelerine plaketlerini takdim etti.
Çorlu’da Muhacir Evi’nde düzenlenen etkinlikte, Çorlu Kent Konseyi’ne 2016-2019 yılları arasında hizmet veren yürütme kurulu üyelerine plaketleri takdim edilerek görev sürelerince Kent Konseyi’ne sağlamış oldukları katkılardan bahsedildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Yıllar içinde pek çok faydalı projede siz değerli Kent Konseyi üyelerimiz ile bir araya geldik. Çorlu’muz için önemli projelere imza attık; kimi zaman farkındalık yarattık, kimi zaman da kültür ve sanat etkinlikleri organize ettik ve daha  pek çok aktivitede sizlerle bir araya geldik. Birbirimize destek olarak güzel işlere imza attık. Emekleriniz, Çorlu’muza kattıklarınız için hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı İlhan Kurt, Çorlu Kent Konseyi Genel Sekreteri Aygün Recep Ömürveren, Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Şefika Koca, Çorlu Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Onurcan Kaynak, Çorlu Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Canan Naciye Yurdseven, Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Doç. Dr. Füsun Ekmekyapar, Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim Feda Aral, Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi İsmail Karaca, Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Ahmet Cömert, Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Serkant Hocaoğlu, Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Maksut Küçükdişli ve Çorlu Kent Konseyi Sekreteryası Nalan Özen teşekkür plaketlerini Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’tan aldı.

Çorlu Kent Konseyi Plaket Takdim Töreni, dilek ve temennilerin dile getirilmesinin ardından son buldu.