• Sezona Damga Vurdular
  • Sezona Damga Vurdular
Spor

Sezona Damga Vurdular

  • 13 Kasım 2018
  • 2372 Kez Okundu

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol takımları 2018-2019 Tekirdağ Beyza Adalı Voleybol sezonuna damga vurdu. ÇBSK kız Voleybol takımı sahaya Ata’mızı andıkları pankartla çıktı.

ÇBSK Midi, Küçük ve Yıldız Kızlar Voleybol takımları müsabakalar sonunda tüm rakiplerini set vermeden 3-0 yenerek bu yıl da şampiyonluğun en büyük adayı oldu. Çorlu Kapalı Spor Salonunda yapılan karşılaşmalarda rakiplerini set vermeden 3-0'lık net skorlarla yenen Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol takımları, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da iddiasını sürdürdü. Beyza Adalı Sezonu’nda ilk maçını Midi Voleybol kategorisinde Çorlu 59.5 Spor Kız Voleybol takımı ile karşı karşıya gelen ÇBSK Kız Voleybol takımı set vermeden rakibini 3-0 mağlup etti. Günün ikinci maçında ise Yıldız Kız Voleybol takımı rakibi Çorlu Fener Spor'u, Küçük Kız Voleybol Takımı ise Saray temsilcisi Marmara Spor'u 3-0'lık skorlarla yendiler.

Öte yandan Beyza Adalı Voleybol Sezonu’nun ilk günü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yılına denk gelirken, Midi ve Yıldız ve Küçük Kız Voleybol takımları Ata’mızın anısına pankart açarak sahaya çıktı. Sporcuların bu davranışı seyircilerden büyük alkış aldı.