• Salih Azbay'dan 22 Yıl Mesajı
Tekirdağ

Salih Azbay'dan 22 Yıl Mesajı

  • 14 Ağustos 2023
  • 2560 Kez Okundu

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay, partinin kuruluşunun 22. yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Salih Azbay, “14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yürüyüş, kökünü güçlü tarihimizden alarak, aziz milletimizin emrinde, 22 yaşında da aynı aşk, heyecan, inanç ve kararlılıkla ile huzur ve güvenin adresi olmaya devam ediyor” dedi.

Salih Azbay yayımladığı mesajında; “Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti, 22. yaşını kutluyor. AK Parti kurulduğu günden bu yana ülkemizde umudun ve başarının adı olmuştur. Türkiye, AK Parti ile dünyanın en güçlü ülkelerinden biri olmaya devam edecektir. 14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yürüyüş, kökünü güçlü tarihimizden alarak aziz milletimizin emrinde, 22 yaşında da aynı aşk, heyecan, inanç ve kararlılıkla, huzur ve güvenin adresi olmaya devam ediyor. AK Parti, hayata geçirdiği yatırımlar, yenilik ve benzersiz icraatlar ile Türkiye’de hizmet destanları yazmayı başardı. 22 yıl önce çıkılan bu kutlu yolculukta, ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine aynı inanç, ruh ve kararlılıkla taşıyan, milletimizle birlikte büyük ve güçlü, Türkiye şiarıyla yürümeye devam ediyoruz. Millet ile gönül bağı kurarak onların teveccühüne mazhar olan Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve teşkilat mensubu arkadaşlarım adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum. AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, nice yıllara hep birlikte ulaşmayı yüce Mevla’dan niyaz ediyorum" ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ