Çorlu Güncel

“Çalışmaktan Asla Geri Kalmayacağız”

  • 15 Mart 2019
  • 164 Kez Okundu
  • “Çalışmaktan Asla Geri Kalmayacağız”

Çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdüren Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Sağlık mahallesi Zübeyde Hanım Parkında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Zübeyde Hanım Parkında toplanan vatandaşlara seslenen Başkan Yüksel “Öncelikle tüm kadınlarımızın geçtiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun, sizlerin emeklerini kimse görmezden gelemez” dedi.

Ardından açıklamalarına devam eden Başkan Yüksel “Siz değerli halkımızla bugün burada buluştuğumuz için mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum, Ergene’de vatandaşlarımız için çok çalışmaya devam ediyoruz. Ergene halkının sorunlarını çözüme kavuşturmak bizim ana önceliğimiz, sıfırdan kurduğumuz belediyemizin bugün geldiği seviyeyi hep beraber görüyoruz, yeni kurulan eksikleri olan bir belediyeden örnek gösterilen bir belediye durumuna geldik, bunda hepimizin ortak emeği var. Çağdaş belediyecilik anlayışının gereklerini uygulayarak ve bunları çalışmalarımız ile birleştirerek halkımıza hizmet sunmaya devam ediyoruz. Çalışmaktan asla geri kalmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Hizmetleri ile vatandaşların takdirini toplamayı başaran Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teşekkürlerini sunan vatandaşlar “Başkanımıza desteğimiz devam edecek” dediler.