Çorlu Güncel

Sağlık Mahallesi'nde Çalışmalar Hızlandı

  • 14 Eylül 2018
  • 294 Kez Okundu
  • Sağlık Mahallesi'nde Çalışmalar Hızlandı

Ergene İlçesinde yol kazı çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler çalışmalarına Sağlık Mahallesi Edirne 9. Sokakta başladı.

Ergene Belediyesi Sağlık Mahallesinde birçok cadde ve sokakta gerçekleştirdiği yol kazı çalışmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Büyük iş makineleri vasıtasıyla kazılan cadde ve sokaklara daha sonrasında sıcak asfalt dökülüyor. Planlı çalışmalar çerçevesinde gerçekleşen çalışmalarda Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı olan ekipler şimdi de Sağlık Mahallesi Edirne 9. Sokakta çalışmalarına başladı.

Sağlık Mahallesi 9. Sokak üzerinde yol kazı çalışmalarına başlayan ekipler diğer sokak ve caddelerde olduğu gibi burasına da sıcak asfalt dökecek. Yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirten Edirne 9. Sokak sakinleri Sağlık Mahallesinde birçok sokağın asfaltlanmasından sonra sıranın kendi sokaklarına geldiğini, kendilerini yol mağduriyetinden kurtaran Ergene Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.