Çorlu Güncel

19 Mayıs, Trend Arena'da Dolu Dolu Yaşanacak

  • 17 Mayıs 2018
  • 342 Kez Okundu
  • 19 Mayıs, Trend Arena'da Dolu Dolu Yaşanacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Trend Arena AVM’de düzenlenecek etkinliklerle dolu dolu geçecek. Etkinlikler kapsamında Tırmanış duvarı, Bisiklet sürme, Scooter, Basketbol, Futbol, Masa Tenisi, Fitness, Trekking, Hiking gibi sporların gösterileri ve deneme imkanı olacak.

KOŞU BUGÜN 11’DE

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye Atletizm Federasyonu 15. Bölge Atletizm Geliştirme Projesi kapsamında Çorlu Gölbaşı’nda düzenlenen koşuya sponsorluk yapan, ardından Trakya’da yine bir ilki gerçekleştirerek ön giriş kapısında Trend Topuklar Yarışması ile hem ziyaretçilerine hem de yarışmaya katılım gösterenlere eğlenceli vakit geçirten etkinliklerin tek adresi Trend Arena’da; 18 Mayıs Cuma günü Atletizm Federasyonu ve Trend Arena işbirliğiyle Trend Arena ön giriş kapısında düzenlenecek olan “Trend Arena Tekirdağ’ın En Hızlısını Seçiyor” temalı koşu, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Decathlon Spor Şenlikleri ve bir dizi etkinlikler gerçekleştirilecek.

HONDA’NIN LANSMANI YAPILACAK

18 Mayıs Cuma günü saat 11.00’de startının verileceği koşuda 2004-2008 yaş grubu çocuklar yarışacak. Rekabetin zirveye çıkacağı yarışma sonrasında dereceye giren, giremeyen tüm koşuculara Trend Arena 1. Kat etkinlik alanında madalya takdimi yapılacak. Yine aynı gün yepyeni araç ve motorları ile Honda’nın Lansmanı da Trend Arena’da gerçekleştirilecek. Lansman araç ve motor tutkunları için 20 Mayıs akşamına kadar Trend Arena’da sergilenmeye devam edecek. Saat 15.00 itibariyle 50 farklı deney yapmak üzere Alipaşa İlkokulu öğrencileri de Trend Arena’da yerlerini alacaklar. Etkinlik sonrasında iftarını Trend Arena’da açmayı tercih eden ziyaretçiler de Ney Dinletisi ile huzurlu ve sakin bir akşam geçirme fırsatı yakalayacaklar.

ASKERİ BANDO KONSER VERECEK

19 Mayıs Cumartesi günü ise Askeri Bando Konseri ve Decathlon Spor Şenlikleri ile Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu Trend Arena’da yaşanacak. 14.00-18.00 saatleri arasında Tırmanış duvarı, Bisiklet sürme, Scooter, Basketbol, Futbol, Masa Tenisi, Fitness, Trekking, Hiking ve sürpriz yarışmalar, 15.00- 16.00 saatleri arasında 5. Kolordu Komutanlığı Askeri Bandosu’nun gerçekleştireceği nefis Konser ile Trend Arena’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla geçirilecek. Ayrıca tatili fırsat bilerek Trend Arena’ya gelen ziyaretçileri 14.00 – 18.00 saatleri arasında hiçbir alışveriş koşulu aranmaksızın katılabilecekleri “Karikatür Etkinliği” de bekliyor olacak.

CANAN ALTAY