Çorlu Güncel

“Sevgiyle Yola Çıktık”

  • 14 Şubat 2018
  • 505 Kez Okundu
  • “Sevgiyle Yola Çıktık”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayınladığı mesajda bulunduğumuz her ortamın sevgi temelleri üzerinde kurulması gerektiğini söyledi.

“Mutlu Olmanın Yolu Birbirimizi Sevmek”

Başkan Yüksel Mesajında, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün tüm dünyada kutlanan huzur, barış  ve sevgi konularını içeren özel bir gün olduğuna vurgu yapan Başkan Yüksel, Sevgililer Günü yalnızca sevgiliye ait bir durum olmanın haricinde aileye kardeşe eşe dosta duyulan sevgiyle açıklanması gerektiğini belirterek şunları kaydetti: ‘Yaşadığımız her gün, bulunduğumuz her ortam sevgi temelleri üzerine kurulmalıdır. Mutlu olmanın yolu birbirimizi sevmekten geçtiğinin bilgisiyle ilçemiz genelinde sevgiyle çıktığımız yolda mutlu insan yüzleri görme hedefiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Ergene, sevgiyi içerisinde yaşatan ilçe konumuyla gelişim ve değişime devam edecektir’ dedi.

Yüksel ayrıca 14 Şubat yaşamımızı güzelleştiren duygularımızı sembolik de olsa anlattığımız günün vesiledir. Bu duygu ve düşüncelerle yolu sevgiden geçen herkesin 14 Şubat sevgililer gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum’ ifadelerini kaydetti.

HASAN ALİ SOYDAM