Çorlu Güncel

Başkan Baysan'dan Müdür Üzgün'e Ziyaret

  • 06 Aralık 2017
  • 296 Kez Okundu
  • Başkan Baysan'dan Müdür Üzgün'e Ziyaret

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Ahmet Üzgün'ü makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde emekli olan ilçe milli eğitim eski müdürü Mustafa Güçlü'nün yerine atanan Müdür Üzgün'ü Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemaleddin Avcı ile birlikte ziyaret eden Başkan Baysan yeni müdüre görevinde başarılar diledi.        Gerçekleştirilen ziyarette Çorlu’da eğitim çıtasını daha yukarıya taşımak adına Çorlu Belediyesi'nin yatırım ve sürdürülebilir projelerinin devam edeceğine dikkat çeken Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, ilçe milli eğitim müdürlüğü ile gerçekleştirilecek tüm faaliyet ve çalışmalarda yerel yönetim olarak eğitime desteklerinin süreceğini belirtti.

 

Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, misafirlerine teşekkürlerini iletti. Uzun yıllardır Çerkezköy ilçesinde görev yapan Ahmet Üzgün, Milli Eğitim Bakanlığı kararı ile atandığı Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden önce 2014 yılından beri Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevini yürütüyordu.