Tekirdağ

Alternatif Sahne'de Yeni Dönem Aytuğ Ezen Band Konseri Ile Başladı

  • 20 Ekim 2017
  • 511 Kez Okundu
  • Alternatif Sahne'de Yeni Dönem Aytuğ Ezen Band Konseri Ile Başladı

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde Alternatif Sahne markasıyla düzenlediği etkinliklerinin yeni dönemine Aytuğ Ezen Band konseri ile başladı.

Aytuğ Ezen’in sesi ve performansı ile Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’ni dolduran müzikseverleri kendisine hayran bıraktığı gecede bass gitarda Barkın Beyazova, elektro gitarda Özgür Tekin, klavyede Ufuk Çalışkan ve bateride Olgu Kastar performansları ile adeta büyüledi.
İki buçuk saat boyunca müzik ziyafetinin verildiği gecenin kapanışında İzmir Marşı ile ortalığı inleten Aytuğ Ezen Band Tekirdağ’daki sahne eksikliğine rağmen “Alternatif Sahne” markasıyla bu eksikliği gidermeye çalışan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür ederek sahneden ayrıldı.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Alternatif Sahne markasıyla düzenlenecek konserler ekim ayında 24 Ekim Salı 20.00 - Güvenç - Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, 31 Ekim Salı 20.00 - Aytuğ Ezen Band - Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi şekilde devam edecek